O projektu

Místo. Město. Život.

Tři hesla, tři přednosti nejlépe vystihující projekt Rajský vrch.

V blízkosti pražských parků U Čeňku a Čihadla, nad meandry Rokytky, realizujeme urbanisticky ucelenou, moderní čtvrť, která ve své koncepci využívá kvalitu MÍSTA – je nadosah zeleni, nadosah vznikajícímu největšímu volnočasovému areálu na pravém břehu Vltavy. Lokalita se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra „B“ Rajská zahrada, které vás za 20 minut dopraví do centra MĚSTA.

Rajský vrch tvoří celkem tři etapy. V roce 2013 došlo k dokončení kompletní infrastruktury pro zhruba šest desítek pozemků pro individuální výstavbu. Souběžně byla zahájena výstavba 1. fáze osmnácti řadových rodinných domů, které byly dokončeny na podzim 2014. Obě části jsou již vyprodány.

První dva bytové domy s celkem 48 jednotkami jsou součástí 2. etapy projektu. Paralelně s jejich výstavbou na podzim 2014 započala realizace i 22 řadových rodinných domů v 2. fázi.

Obě fáze řadových domů byly vyprodány v rekordní době. Všechny jednotky v bytových domech G2 a G3 si našly majitele tři měsíce před dokončením v létě 2016. Ve 2. fázi bytových domů (objekty F2 a F3), které byly dokončeny na podzim 2017, byly všechny byty vyprodány v květnu 2017. Ve 3.fázi byly postaveny dva bytové domy (objekty F1 a G1). Byty v těchto domech jsou již vyprodané. Jednalo se  o vůbec poslední byty v nové čtvrti Rajský vrch.

Součástí projektu je rovněž množství oddechových a relaxačních zón a míst pro setkávání, podporujících komunitní ŽIVOT. Ostatně, tuto pestrost a množství aktivit vystihuje i logotyp Rajského vrchu.

Společnost Landia Management s.r.o. připravuje v lokalitě Rajský vrch / Kyje-Hutě další projekty. 
Pokud byste měli zájem o přednostní nabídku, kontaktujte nás na obchod@landia.cz