Hledáte dům v této lokalitě?

Hledáte pozemek v této lokalitě?

V lokalitě připravujeme další stavební parcely a domy. Pokud chcete být informováni přednostně, registrujte se. Předem děkujeme za vyplnění všech polí.

Captcha

Seznámil(a) jsem se s politikou nakládání s osobními údaji.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete společnosti Landia management s.r.o. souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách skupiny Landia. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.

 • Perspektivní lokalita

  Lokalita je jednou z hlavních předností vilové čtvrti Rajský vrch. Nachází se na nejvyšším místě této části Prahy 9 a zaručuje nejen výhled do kraje a zelených parků, ale i dostatečný odstup od původní zástavby.

 • Výborná dostupnost

  Velkou předností projektu je blízkost stanice metra trasy „B“ Rajská zahrada s další návazností na PID. Budoucí obyvatelé také ocení pohodlné napojení na silniční tahy do centra i mimo Prahu.

 • Příjemné prostředí

  Projekt se nachází v těsném sousedství zelených parků U Čeňku a Čihadla, kde vznikne největší volnočasový a sportovní areál na východě Prahy, včetně dominanty v podobě kreativně pojaté rozhledny.

 • Infrastruktura

  Výstavba infrastruktury a komunikací byla dokončena v létě 2013. Celá čtvrť Rajský vrch je tak plně zasíťována a samozřejmě zkolaudována. Nedílnou součástí je i osvětlení a nově vysázená zeleň.

 • Projekt nové čtvrti

  Celý projekt Rajský vrch koncipujeme jako novou rezidenční čtvrť s jasným a kompaktním urbanistickým i architektonickým rukopisem. Majitelé stavebních parcel mohou využít velmi rychlý proces zahájení výstavby rodinného domu. Ty lze vybírat například z katalogu společnosti Designové domy s.r.o., které odpovídají charakteru nové čtvrti a zároveň jsou velmi výhodné z hlediska ceny projektové dokumentace.

 • Architekt doporučuje

  Pro inspiraci jsme pro vás připravili projekty rodinných domů vypracovaných architektonickým atelierem KAAMA. Projekty vám mohou posloužit jako ukázka možného řešení vašeho rodinného domu. Konečná podoba domu však záleží jen na vás. Na celou lokalitu je vydáno územní rozhodnutí, se stavbou je tak možné začít velice rychle.

 • Výhodná investice

  Stavební parcely na území hlavního města Prahy patří i s ohledem na jejich nízkou dostupnost k vyhledávaným investičním komoditám. Jejich cena neustále stoupá, jak dokazuje HB Index zpracovávaný kvartálně Hypoteční bankou na základě reálných dosažených cen obchodovaných realit. Výhodným způsobem uložení a zhodnocení peněz jsou rovněž byty v prvních dvou bytových domech na Rajském vrchu – lokalita Prahy 14 patří z hlediska pronájmů k nejvíce poptávaným. Hodnota všech typů nemovitostí na Rajském vrchu poroste s dalším rozvojem lokality, která se týká i nových parků a volnočasových areálů.