Hledáte dům v této lokalitě?

Hledáte dům v této lokalitě?

V lokalitě připravujeme další stavební parcely a domy. Pokud chcete být informováni přednostně, registrujte se. Předem děkujeme za vyplnění všech polí.

Captcha

Seznámil(a) jsem se s politikou nakládání s osobními údaji.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete společnosti Landia management s.r.o. souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách skupiny Landia. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.

Situace

Kód Velikost parcely Celková plocha Cena (vč. IS a DPH)* Stav PDF

* cena zahrnuje inženýrské sítě a DPH

  • Perspektivní lokalita

    Lokalita je jednou z hlavních předností vilové čtvrti Rajský vrch. Nachází se na nejvyšším místě této části Prahy 9 a zaručuje nejen výhled do kraje a zelených parků, ale i dostatečný odstup od původní zástavby.

  • Výborná dostupnost

    Velkou předností projektu je blízkost stanice metra trasy „B“ Rajská zahrada s další návazností na PID. Budoucí obyvatelé také ocení pohodlné napojení na silniční tahy do centra i mimo Prahu.

  • Příjemné prostředí

    Projekt se nachází v těsném sousedství zelených parků U Čeňku a Čihadla, kde vznikne největší volnočasový a sportovní areál na východě Prahy, včetně dominanty v podobě kreativně pojaté rozhledny.

Stavební parcela
D13

PDF

 
dispozice
celková plocha
#
velikost parcely
#
vč. IS a DPH*
#
# tis. / m²
Plocha domu až
#
Nestačí Vám tento pozemek? Pozemky je možné slučovat.
 
#

Spočítat měsíční splátku

* cena zahrnuje inženýrské sítě a DPH

NAPIŠTE NÁM, SPOJÍME SE S VÁMI