Perspektivní lokalita

Lokalita je jednou z hlavních předností vilové čtvrti Rajský vrch, která se – jak název napovídá – nachází na nejvyšším místě této části Prahy 9, resp. Prahy 14. Zaručuje tedy nejen výhled, ale i dostatečný odstup od původní zástavby. Nabízí klid a soukromí. A perspektivu pro váš spokojený život.

Dostupnost

Jako budoucí obyvatelé oceníte docházkovou vzdálenost ke stanici metra trasy „B“ Rajská zahrada či další návaznost na MHD - zastávka BUS na okraji lokality. Cesta do centra metropole zabere max. 20 minut. Místo zaručuje i pohodlné napojení na silniční tahy do centra i mimo Prahu přes Pražský okruh.

Služby

Veškerá občanská vybavenost (školky, školy, obchody, lékaři, kino…) se nalézá pár kroků od domu a zaručuje 24-hodinový servis. S otevřením své druhé etapy se nedaleké Centrum Černý Most stalo jedním z největších nákupních center v ČR, to samé platí pro obchodní dům IKEA a další obchody nebo hobbymarkety.

Volný čas

Pár stovek metrů od lokality Rajský vrch najdete golf resort Black Bridge, který je oblíbený nejen mezi zkušenými, ale i začínajícími golfisty. Praha 9 a 14 kromě toho nabízejí nepřeberné množství sportovních, kulturních a dalších volnočasových aktivit pro všechny generace, včetně maminek s malými dětmi.

Příroda

Rajský vrch se nachází v sousedství parků U Čeňku a Čihadla, kde se postupně připravuje projekt jednoho z největších zelených areálů v Praze. Nedaleké meandry Rokytky jsou vyhledávaným místem pro vyznavače cyklistiky i běhání. Hektary zachovalého lesního porostu nabízejí přirozené eldorádo i živou encyklopedii pro děti.

Jeho dominantou se stane 22metrová rozhledna Doubravka podle návrhu prof. arch. Martina Rajniše a jeho týmu. Ještě blíže Rajskému vrchu však bude sportovní areál s plejádou sportovišť a relaxačních zón, včetně tzv. malých sportů.

A hlavně – byty na Rajském vrchu vyrůstají už ve funkční, urbanisticky ucelené čtvrti, ve které našly domov již desítky rodin. Snažíme se lokalitu neustále zkrášlovat a rozvíjet i po stránce zeleně. Naši ukázkovou aktivitu Slavnost stromů na Rajském vrchu si můžete prohlédnout zde.

 

Mapa lokality